DNES SPECIÁLNÍ AKCE: ZDARMA naaranžujeme Váš byt a nezávazně poradíme s prodejem!

POZOR: PRODEJNÍ CENA VAŠEHO BYTU MŮŽE BÝT KLIDNĚ AŽ O 50% VYŠŠÍ. ZDE ZJISTÍTE, JAK NA TO...

Vyzkoušejte ONLINE AUKCI - revoluční způsob , jak prodat nemovitost bez realitky, rychlostí blesku a za nejvyšší možnou cenu!

Do konce akce zbývá pouze:

00 : 17 : 55 : 48
POUZE DNES DOSTANETE TYTO BONUSY:

ZDARMA Foto Staging: naaranžujeme a nafotíme Váš byt, aby se skvěle prodával (ušetříte minimálně 3.000,- Kč)

ZDARMA konzultace: cokoliv potřebujete vědět o prodeji nemovitosti, poradíme Vám, a to zcela nezávazně

Home Staging se slevou 50%: jestli Váš byt zeje prázdnotou, vybavíme ho nábytkem a dekorací, aby působil lépe na zájemce (ušetříte minimálně 2.500,- Kč)

Prodej bytu by měl jeho majiteli vydělat peníze, místo toho ale často skončí velkým fiaskem. 90% lidí opakuje stále dokola stejné chyby, díky kterým se připraví o spoustu peněz, ztratí moře cenného času a přivodí si vrásky na čele... Řešením je ONLINE AUKCE AUREAS 6+1, díky které získáte:
 
 ❶ NEJVÝKONNĚJŠÍ nástroj na prodej nemovitostí, se kterým vyděláte až o 50% víc peněz než ostatní, a byt se prodá do 30 dnů (v aukci se o Váš byt "popere" více zájemců díky příhozům peněz). Registrace na portálu AUREAS je zdarma a navíc neplatíte náklady aukce, protože ty uhradí kupující!
 ❷ ZDARMA perfektně ošetřené smlouvy
 ❸ ZDARMA profesionální fotografie a virtuální 3D prohlídka
 ❹ ZDARMA inzerce na mnoha reklamních kanálech
 ❺ ZDARMA profesionální jednání se zájemci a organizace prohlídek bytu
 ❻ ZDARMA třešnička na dortu – vše zařídíme a zaplatíme my z AUREASu. Vy si tak ušetříte nervy, desítky hodin času a námahy a navíc výdaje ve výši až 30.000 Kč!
 
 + GARANCE nulového rizika: když aukce nedopadne úspěšně, nezaplatíte ani korunu a ztratíte maximálně 1 měsíc času. Z našich dat ale víme, že 90% aukcí dopadne více než skvěle!

CHCI PRODAT BYT V AUKCI
Ušetřete si vrásky na čele, nemrhejte svým časem a energií. A získejte za Váš byt víc peněz.…
Až o 50% vyšší prodejní cena
Prodáno do 30 dnů
Bez námahy a stresu
Intenzivní propagace
Neprůstřelné smlouvy
Profi fotografie + 3D prohlídky
Vyzkoušejte online aukci AUREAS spolu s těmito bonusy
Pokud odešlete formulář právě teď, získáte ZDARMA balíček 6 instrumentů pro efektivní a bezrizikový prodej nemovitosti + garanci nulového rizika:

1) Nejvýkonnější nástroj na prodej nemovitostí, se kterým vyděláte až o 50% víc než ostatní, a byt se prodá do 30 dnů

ZÍSKÁTE: více peněz za kratší dobu

Online aukce AUREAS je výkonný nástroj na prodej nemovitostí za cenu průměrně 30%, někdy dokonce až o 50% vyšší než je běžná cena, a to do 30 dnů. Je to díky prodeji bytu za jeho tržní cenu, což dokáže jen aukce, nejprestižnější makléři nebo děti štěstěny. V aukci se zájemci o Váš byt „poperou“ a vy se na to můžete dívat v přímém přenosu. A co víc, neplatíte náklady aukce!

 • ZDARMA: Registrace na protálu AUREAS
 • Za vytvoření účtu na portálu AUREAS nic neplatíte. Kromě účtu vám bezplatně vytvoříme i online aukční místnost pro vaši nemovitost, kam se budou moci přihlašovat zájemci a v den konání aukce si to napřímo "rozdají" o to, kdo nabídne nejvyšší částku.

 • ZDARMA: Odhad tržní ceny bytu (obvykle stojí 1.500 Kč)
 • Správný tržní odhad* ceny bytu je důležitý pro stanovení vyvolávací ceny. Ta se stanovuje se o něco níže než cena odhadní, aby přilákala co nejvíce zájemců, kteří se pak v aukci o Váš byt „poperou“ a vyženou pak díky příhozům cenu nahoru. Na portálu AUREAS se každé aukce obvykle účastní 8-15 zájemců. (* máme zkušenosti z realitního trhu od roku 2005, vlastní databázi prodaných bytů a přístup do placené aplikace cenovamapa.cz, kde jsou oficiální údaje z katastru nemovitostí.)

 • ZDARMA: Váš osobní aukční specialista
 • Aukční specialista AUREAS bude dohlížet na řádný průběh aukce a zařídí pro Vás vše, co je potřeba, od A až do Z.

  + AKCE do skončení časového odpočtu:

 • ZDARMA: Nezávazná konzultace
 • Když vyplníte a odešlete formulář, tak Vám zavoláme a společně v přátelském duchu probereme Vaši situaci, klidně se i přijedeme podívat na Váš byt. I když se pro online aukci nakonec nerozhodnete, rádi Vám alespoň poradíme. Vy se pak svobodně rozhodnete, jestli spolupráci s námi využijete, nebo nikoliv.

  2) Profesionální servis a neprůstřelné smlouvy

  ZÍSKÁTE: jistotu, že se nic nepokazí

  Každý prodej bytu má vlastní specifika a nehodí se pro něj obecné vzory smluv, které najdete na internetu. Navíc je vždy potřeba celá řada úkonů s prodejem bytu spojených, na které se opravdu nesmí zapomenout, jinak hrozí průšvih. Průšvihem se rozumí ztráta peněz, času a v nejhorším případě i bytu!

 • ZDARMA: Vyhotovení smluvní dokumentace (obvyklá cena minimálně 3.000 Kč)
 • Využíváme právníky vypracovanou a dlouholetou praxí ověřenou smluvní dokumentaci: kupní smlouvu, případně rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní, smlouvu o úschově atd.

 • ZDARMA: Úhrada správních poplatků na katastru (standardní cena 2.000 Kč)
 • Správní poplatek za návrh na vklad do katastru nemovitostí ve výši 2.000 Kč za Vás zaplatíme my. Naše smluvní dokumentace je prověřená praxí, takže je minimální riziko, že by návrh byl ze strany katastru zamítnut. Stejně tak zaplatíme i poplatky za pořízení aktuálního výpisu z katastru nemovitostí (100 Kč za jeden), ať už před prodejem jakožto důkaz vlastnictví a nebo po převodu vlastnického práva na kupujícího za účelem vyplacení kupní ceny.

 • ZDARMA: Celá řada právních úkonů
 • Prodej nemovitosti je celkem komplikovaný proces, pokud chcete mít vše správně ošetřeno a minimalizovat riziko, že se něco pokazí. Co vše tedy ještě bezplatně zařídíme:
   
   ✔ Pomoc s vyřešením věcných břemen (zástava pro banku, věcné břemeno dožití, jiné omezení pro správce sítí atd.)
   ✔ Zajištění úschovy listin
   ✔ Zajištění vložení smluv na katastr nemovitostí
   ✔ Prověření schopnosti uhradit kupní cenu potencionálním nabyvatelem, popř. zajištění financování kupní ceny
   ✔ Zajištění úschovy finančních prostředků, vč. asistence při uzavírání smlouvy a plnění podmínek pro výplatu peněz z úschovy
   ✔ Zajištění převodu družstevního podílu na bytovém družstvu (u družstevních bytů)
   ✔ Vyhotovení předávacího protokolu a asistenci při předání nemovitosti
   ✔ Zajištění nebo asistenci při převodu energií a služeb souvisejících s užíváním bytu
  ✔ Asistenci při odhadu ceny nemovitosti ze strany banky nebo znalce (např. v případě žádosti kupujícího o hypoteční úvěr) 
   a další…

  3) Skvělá prezentace Vašeho bytu

  ZÍSKÁTE: magnet přitahující zájemce

  Každý z nás nakupuje hlavně očima a proto se atraktivně vyhlížející byt prodá lépe a rychleji, než byt nevzhledný. Bohužel dnes již nestačí obyčejné  fotografie, jako tomu bylo dříve. Standardy kvality se posunuly vysoko a kromě dokonalých profesionálních fotografií se už o slovo hlásí moderní nástroje, jako jsou virtuální 3D prohlídky, Foto Staging a Home Staging. Kvalitní prezentace dokáže zvýšit cenu nemovitosti o 10-15 % a rychlost prodeje je dvojnásobná.

 • ZDARMA: Profesionální nafocení bytu (běžná cena 1.500 až 2.500 Kč)
 • Pro zvýšení atraktivity bytu v očích kupujících při inzerci bytu. Používáme kvalitní fototechniku a máme dlouholeté zkušenosti s focením interiérů bytů. Vaši nemovitost nafotíme širokoúhlým objektivem pro zvýraznění velikosti místností. Fotografie upravíme v profesionálním editoru tak, aby byly více atraktivní (vyšší jas, světlost, odstranění případných nedostatků apod.)

 • ZDARMA: Virtuální 3D prohlídka (běžná cena 2.000 Kč i více)
 • Virtuální prohlídky (3D scany) nemovitostí jsou nejmodernějším nástrojem prodeje nemovitostí. Umožňují zájemcům projít si byt „na dálku“, aniž by k Vám jezdili osobně.

  + AKCE do skončení časového odpočtu:
 • ZDARMA: Foto Staging (běžná cena od 3.000 Kč)
 • Vaší nemovitost upravíme, aby vypadala lépe na fotografiích. Co to znamená: odstraníme z nábytku nežádoucí prvky, případně přesuneme nadbytečný nábytek mimo rozsah focení. Doplníme místnost moderními doplňky, květinami, soškami, svíčkami, textiliemi apod. z našich zdrojů.

 • Home Staging se slevou 50% (běžná cena od 5.000 Kč)
 • Pokud máte nemovitost prázdnou a budete mít zájem, vybavíme jí drobným nábytkem a spotřebiči. Místnosti mohou zůstat vybavené po celou dobu do prodeje bytu. Prodejní cena tak může být razantně vyšší, než když byste inzerovali naprosto prázdný byt.

  4) Intenzivní propagace na mnoha reklamních kanálech

  ZÍSKÁTE: frontu zájemců o Váš byt

  Prodávající obvykle dávají 1-2 inzeráty, tím se však připravují o mnoho zájemců, kteří si nabídky bytu nevšimnou. Pokud ale víte jak a kde, můžete šanci na úspěšný prodej zvýšit až 1000x! To chce ale trošku do reklamy investovat. Zlatým hřebem je možnost oslovit ve velkém investory, což však jako běžný inzerent nedokážete (např. na portál ADOL, kde se investoři sdružují, mají přístup pouze dražební a aukční společnosti).

 • ZDARMA: Inzerce na internetu (obvykle min. 4.000 Kč / měsíc)
 • Kde budeme inzerovat Váš byt: realitní portály (Sreality, Reality.iDNES.cz), portál ADOL (monitoring aukcí a dražeb pro investory), Facebook, reklamní sítě Google a Seznam (PPC reklama)

 • ZDARMA: Přístup k databázi investorů (k nezaplacení)
 • Máme databázi několika desítek pravidelně se vracejících investorů, které informujeme prostřednictvím e-mailů o našich nových aukcích. Tato databáze postupně roste. Investoři jsou zpravidla ochotni utratit víc peněz a platí obratem.

 • ZDARMA: Propagace na webu AUREAS.cz
 • Vaši nemovitost samozřejmě uvedeme i na našich stránkách www.aureas.cz a vytvoříme jí profil zdarma (fotografie, virtuální 3D prohlídka, popisek, parametry, dokumentace).

  5) Profesionální jednání se zájemci o koupi bytu

  ZÍSKÁTE: více zájemců ochotných koupit Váš byt

  Máme dlouholeté zkušenosti zkušenosti z trhu nemovitostí. Zakladatel AUREAS Petr Kabelák působí v realitách od roku 2005 a všichni aukční specialisté AUREAS jsou proškolení na jednání s lidmi. Jsou tak schopni pozitivně působit na zájemce o koupi a efektivně s nimi vyjednávat.

 • ZDARMA: Zajištění komunikace se zájemci
 • Nebude Vám drnčet telefon, zrovna když spíte nebo odpočíváte. Veškerou komunikaci s potencionálními kupci zařídíme my.

 • ZDARMA: Organizace prohlídek bytu
 • Nemusíte řešit časový rozvrh, ani se stresovat jednáním se zájemci. Osobní prohlídky bytu zorganizujeme tak, aby Vás nerušily.

  6) AUREAS udělá vše za Vás

  ZÍSKÁTE: čistou hlavu bez starostí a moře volného času

  Jak už sami víte, pokud NEPRODÁTE byt přes online aukci AUREAS:

 • prodáte pod cenou
 • ztratíte několik měsíců času
 • vynaložíte desítky hodin námahy
 • bude Vás to stát spoustu nervů
 • riskujete, že se něco pokazí

 • První dva body vyřeší sama online aukce - prodá Váš byt za tržní cenu, což je průměrně o 30%, někdy třeba i o 50% víc, než je běžná prodejní cena. A to do 30 dnů. O vše ostatní se postaráme my z AUREASu.

  NEOTÁLEJTE, KAŽDÝM DNEM PŘICHÁZÍTE O ZÁJEMCE, A TEDY I O PENÍZE!
  Zákazníci nás hodnotí
  Jsme velice spokojeni s prodejem našeho bytu společností Aureas. Nikdy bych nevěřila, jak dobře a rychle se dá prodat byt přes online aukci. Společnost vřele doporučuji. Oceňujeme profesionální přístup a jednání. 👍" Markéta Mikulecká Wohlfahrtová, Most
  "Mohu vřele doporučit, ochotné jednání, vše vysvětleno, dle domluvy splněno a rychlý obchod, děkuji!" Jana Třasáková, Louka u Litvínova
  "Své 2 byty jsem prodával sám i přes realitní kancelář několik měsíců. Poté jsem je dal společnosti Aureas. Nejenom, že jsem získal víc peněz, ale prodaly se oba už do měsíce! Líbily se mi vyinzerované fotky a myslím, že díky nim se prodali tak rychle a za parádní peníze. Děkuju Vám za spolupráci a že jste vše vyřídili rychle a jednoduše za mě 🙂" Michal Marek, Most
  "Nemohl jsem rok prodat garáž přes realitní kancelář v Mostě. Po svěření firmě Aureas jsem měl za měsíc prodáno a ještě k tomu se 100% navýšením. Super komunikace a obchod dopadl i s převedením peněz na jedničku. Vřele doporučuji!" Daniel Podaný, Most
  GARANCE 100% SPOKOJENOST
  V 9 z 10 případů dopadne aukce přímo skvěle. Ale i pokud se nepodaří, nezaplatíte ani korunu. Jediné co riskujete, je ztráta 1 měsíce času. Aukce se totiž vyhlašuje na 30 dnů, což je ideální doba, aby se přihlásilo mnoho zájemců o Váš byt.
  „Zkuste prodat byt sami a uvidíte…??”

  Prodáváte byt a bolí Vás z toho hlava? Nezoufejte, naštěstí pro Vás je zde řešení, které vyřeší všech 6 kritických problémů, navíc s garancí nulového rizika (proto 6+1). O které kritické problémy se jedná?
   
  1) Špatně nastavená prodejní cena bytu
  2) "Děravá" smluvní dokumentace
  3) Byt není magnetem pro zájemce
  4) Nedostatečná nebo nekvalitní inzerce
  5) Neprofesionální jednání se zájemci
  6) Snaha zvládnout vše bez pomoci
   
  Tímto řešením je online aukce nemovitostí AUREAS.

  Aukce nemovitostí dlouho fungují v USA, Kanadě, Velké Británii, Austrálii a dalších vyspělých ekonomikách. A je to řešení vlastně maximálně jednoduché a navíc nám dobře známé. Schválně, v kolika filmech jste viděli aukci obrazů? Nebo jste se dokonce nějaké aukce zúčastnili osobně? Takže víte, že takový obraz se dá prodat i za mnohonásobek vyvolávací ceny.

  Ne, u nemovitostí nečekejte, že se cena vyšplhá několikanásobně výš. Ale i 10, 30 nebo 50 % navíc oproti Vaší představě může znamenat několik desítek nebo i stovek tisíc korun ve Vaší kapse.

  Nejdříve jsem to vyzkoušel na sobě. V roce 2017 jsem založil online aukční portál AUREAS a zkusil v aukci prodat několik svých bytů. Upřímně, výsledky mě naplnily radostí a doslova mi napumpovaly energii do žil. Ono to funguje!

  Mé jméno je Petr Kabelák a prodej a nákup nemovitostí je mým denním chlebem od roku 2005, profesionálně „na živnosťák“ od roku 2007. Od té doby jsem prodal řádově stovky bytů, domů, pozemků a garáží (možná to bude i v tisících, opravdu to už nedokážu zpětně do puntíku spočítat). A protože od narození žiji v Mostě, jsem doslova zocelený jedním z nejdrsnějších realitních trhů v Česku. Postupem času jsem svoji činnost rozšířil na celé severní Čechy, hlavně Mostecko, Chomutovsko a Lounsko. Vím tedy, o čem mluvím.

  Online aukce je extrémně rychlý a výkonný nástroj na prodej nejen bytů, ale i domů, pozemků nebo garáží. Získáte za Vaši nemovitost až o 50% víc peněz, než kdybyste byt prodávali sami. Je to díky tomu, že v aukci se o Vaši nemovitost "popere" více zájemců. A cena se tak dokáže výrazně vyšplhat, někdy i do závratných výšin.
   
  Jak to funguje? Mrkněte na zkrácený sestřih online aukce bytu 3+1 v Mostě: 

  ✔ Vyplňte a odešlete jednoduchý formulář

  ✔ My Vám zavoláme a v přátelském duchu probereme společně Vaši situaci, klidně se i přijedeme podívat na Váš byt. Tato konzultace je ZDARMA.

  ✔ I když se pro online aukci AUREAS nakonec nerozhodnete, rádi Vám alespoň poradíme. Vy se pak svobodně rozhodnete, jestli spolupráci s námi využijete, nebo nikoliv…

  Ptáte se, proč jsme k Vám tak štědří? Když vezmete v úvahu veškeré naše výdaje (na organizaci, práci, poplatky, reklamu)… Připravujeme se o naše peníze, o náš zisk. Část nákladů nám uhradí aukční jistota zaplacená vítězem aukce. Ale ne všechny. Zbytek naší odměny závisí na výsledku aukce. Jednoduše řečeno, když se aukce nevydaří, AUREAS vydělá rovných 0 (slovy nula) Kč. Tak proč bychom to dělali? Zde je důvod…

  Tuto nabídku zkoušíme, dokud se online aukce nezapíšou více do povědomí obyvatel Česka a nestanou se naprosto běžným nástrojem prodeje nemovitostí (stejně jako v USA, Anglii atd.). Chceme Vás ohromit tím, že získáte tolik hodnoty a přitom nepodstupujete žádné riziko… jednoduše proto, abyste s námi jednoho dne opět zkusili prodat byt, dům, pozemek nebo třeba garáž. I kdyby to mělo být za 5 nebo 10 let…

  Naštěstí víme, že za těch několik let, co jako AUREAS online aukce nemovitostí děláme, se většina z nich podaří nadmíru dobře! Věřte, že výsledek Vás překvapí. Navíc jsme hrdí, že jako jedni z úplně prvních přinášíme do Česka nástroj prodeje nemovitostí, který nejen že přináší výsledky, ale také je 100% spravedlivý a transparentní. Nabízí rovné podmínky všem zájemcům o koupi. 

   

  Zní to fér?
   
  Nicméně… i když se rozhodnete, že přes portál AUREAS prodávat nebudete, není to konec světa. Pro nás je podstatné, abyste se k nám třeba vrátili v budoucnu.

  Leda, že jste právě teď, a právě na této stránce, kde pro Vás má náš aukční portál AUREAS jednorázovou akci. Objednejte si svoji online aukci nyní, a to ZDARMA (nebudete hradit náklady aukce). A to není vše.

  Pokud Vaši objednávku dokončíte dnes, než skončí odpočet, získáte spolu s online aukcí zdarma navíc tyto bonusy:

  - Kompletní servis (smlouvy, profi fotografie, 3D prohlídka, propagace, jednání se zájemci atd.) v hodnotě  30.000 Kč - Foto Staging (akce jen do skončení odpočtu) v hodnotě min. 3.000 Kč - Home staging (akce jen do skončení odpočtu) - sleva 50% - Konzultace zdarma, jak nejlépe prodat Váš byt (akce jen do skončení odpočtu) - k nezaplacení - Garance nulového rizika - k nezaplacení  Takže, neprodávejte Váš byt vlastními silami, pokud si nejste jisti, že byste to zvládli na jedničku. Neriskujte průšvihy, které by Vás připravily o spoustu peněz a času. Získejte jistotu a vyzkoušejte online aukci AUREAS - VÝKONNÝ NÁSTROJ 6+1 NA PRODEJ NEMOVITOSTÍ. Vyplňte a odešlete formulář, my Vám zavoláme, společně probereme Vaši situaci a Vy se následně rozhodnete, jestli online aukci pro prodej svého bytu využijete, nebo nikoliv.

  S úctou

  Bc. Petr Kabelák

  Realitní specialista a zakladatel portálu AUREAS

  P.S. Našimi smluvními podmínkami garantujeme, že když se online aukce nepodaří (např. se nenajde zájemce nebo vítěz aukce nezaplatí kupní cenu), smlouvu bez jakýchkoliv háčků ukončíme. Nebude Vás to stát žádné peníze a ztratíte pouze měsíc času. Veškeré riziko neseme my.

  TOHLE JE SKUTEČNĚ LIMITOVANÁ NABÍDKA, TAKŽE SI OBJEDNEJTE ONLINE AUKCI PRO VÁŠ BYT, NEŽ TATO NABÍDKA SKONČÍ…
  Video-reference
  @ 2021 AUREAS s.r.o.